Компанія Volkswagen показала 680-сильний електромобіль на відео

Компанія Volkswagen показала процес підготовки електромобіля ID R до участі в змаганні з підйому на гору Пайкс-Пік в США на відео. Заїзд відбудеться 24 червня. На відео показані випробування прототипу електромобіля в аеродинамічній трубі.

videovolcvagensuperkar

Volkswagen ID R, представлений на спеціальному заході у Франції, отримав два електричні двигуни, які в сумі розвивають 680 к.с. і 650 Нм крутного моменту. Маса автомобіля склала всього 1100 кілограмів. Гоночний електрокар здатний прискорюватися з місця до 100 км/год за 2,25 секунди.

Зовні електрокар нагадує спортпрототипи, які беруть участь в гонках на витривалість, включаючи «24 години Ле-Мана». У Volkswagen ID R масивне заднє антикрило.

У гонці на горі Пайкс-Пік ID R буде управляти дворазовий переможець «24 годин Ле-Мана» Ромен Дюма. Volkswagen сподівається побити рекорд «Гонки в хмарах» серед електричних машин, який на даний момент становить 8 хвилин і 57,118 секунди.

.. . . . . . . . .

Щорічний захід «Гонка в хмарах» проводиться в США в Скелястих горах з 1916 р неподалік від міста Колорадо-Спрінгс. Протяжність траси складає 19,99 кілометра. Старт знаходиться на висоті 2800 м, а фініш розташований на позначці 4302 м над рівнем моря. Останній раз марка Volkswagen брала участь в «Пайкс-Пік» понад 30 років тому – в 1987 р за перемогу боролася особлива версія моделі Golf з двома двигунами потужністю 652 кінські сили.

Схожі записи