Компанія Nissan оголосила майбутні плани стосовно електромобілів

Компанія Nissan оголосила власні амбітні плани до 2022 року, в які входить випуск до 8 електромобілів і 20 безпілотних автомобілів. При цьому, планується реалізовувати близько 1 млн електрифікованих моделей в рік.

nisan6novih

Більше 1 млн проданих електромобілів і гібридів за рік, 8 нових моделей електрокарів і 20 безпілотних моделей – саме такі плани хоче реалізувати японський бренд Nissan до 2022 року. Про це стало відомо від офіційних представників компанії під час проведення корпоративного брифінгу в японському місті Йокогама.

Під час брифінгу стало відомо, що після 2022 року, компанія Nissan розраховує вийти на розрахунковий рівень реалізації електрифікованих моделей до 1 млн одиниць за рік. При цьому було відзначено, що на сьогоднішній день, компанія Nissan є найбільшим виробником електромобілів. Так, починаючи з 2010 року було реалізовано понад 300 000 одиниць Nissan Leaf.

Уже з 2021 року Nissan представить перші електричні моделі під преміальним брендом Infinity. Так, в основу майбутніх електромобілів ляже представлена в січні концептуальна модель Q Inspiration, показана на Детройтському автосалоні. Уже в 2025 році, половина модельної лінійки Infiniti отримає ту чи іншу електрифікацію.

Окремо було відзначено, що більшість моделей Nissan, близько 20, вже в штатній комплектації отримають фірмову систему автономного управління та активної безпеки ProPilot. За попередньою інформацією, це відбудеться вже до 2022 року.

Схожі записи