Розвиток інфранструктури швидких зарядних станцій в Україні

Офіційний дистриб’ютор Mitsubishi Motors в Україні приєднався до розширення зарядної інфраструктури в Україні. Перші зарядні станції швидкої підзарядки вже з’явилися в дилерській мережі Mitsubishi в Києві, Дніпрі та Харкові.

mitsubishi_zapravki

Mitsubishi Motors завжди була флагманом в розробці передових рішень для збереження навколишнього середовища. Саме модель Mitsubishi i-MiEV стала першим повністю електричним серійним автомобілем. Тепер технологічний флагман компанії Mitsubishi Outlander PHEV вже четвертий рік поспіль тримає лідируючу позицію продажів на європейському ринку, перевершивши позначку в 100 000 проданих автомобілів. Перед виходом на ринок цієї моделі в Україні компанія внесла свій вклад в розвиток зарядної інфраструктури, щоб зробити повсякденне використання своїх автомобілів зручним і екологічним.

Зарядні станції швидкої зарядки ABB не тільки сприяють більш швидкій зарядці електричних і гібридних автомобілів, але і буде включати в себе дистанційний моніторинг процесу зарядки, а також виявлення та усунення несправностей.

Зарядки ABB’s Terra 53 CJ сумісні з усіма електричними транспортними засобами з типами зарядних пристроїв CHAdeMO, а стандартний час зарядки складає 15-25 хвилин, в залежності від характеристики автомобіля. Зарядні станції мають роз’єми C – Combo, J – CHAdeMO (Mode 4), T – Type 2 Mode 3, тобто ідеально підходять для використання широким колом автомобілістів. Вони мають потужність 50 кВт і придатні для роботи в екстремальних погодних умовах від -350 C до + 500 C.

Перші зарядні станції встановили в офіційних дилерських центрах Mitsubishi:

Київ (НІКО Діамант – м. Київ, Бориспільське шосе, 13-й кілометр)

Дніпро (НІКО Дніпро – м Дніпро, вул. Космічна, 27Д)

Харків (Техно-Арт – м. Харків, вул. Героїв Праці, 2в).

Схожі записи