Freudenberg Sealing Technologies презентує новий матеріал для ущільнення батарейних елементів

Новий значний прорив у розробці еластомерів для автомобільної промисловості
Freudenberg Sealing Technologies представили інноваційний матеріал — високо сумісний еластомер для автомобільних застосувань, який може стати чудовою альтернативою термопластичним та FKM ущільненням, що містять PFAS.
Новий матеріал серії формується методом лиття під тиском, демонструє високі показники герметичності, зберігає термін служби батареї та відповідає міжнародним екологічним нормам. Це відкриття сприяє не лише підвищенню ефективності, але й захисту навколишнього середовища.
«Наші О-кільця з нового еластомеру запобігають витоку електролітів з батарейної комірки або проникненню домішок у неї», — зазначив Давид Кюне, інженер з впровадження з Freudenberg Sealing Technologies. Він додав, що батарейна комірка функціонує як дихаючий організм: при підвищенні температури від рівня навколишнього середовища до 60 °C, комірка розширюється, а при охолодженні — скорочується. У таких умовах еластомери демонструють визначні переваги над термопластиками під час цього постійного навантаження.
Доктор Стефан Шнайдер, керівник відділу розробки матеріалів у центрі лідерства O-Rings, підкреслив: «Передчасна втрата ємності, яке спостерігалося у комірках з ущільненням з традиційних еластомерів, може бути результатом навіть незначних, але присутніх, забруднень у матеріалі ущільнення. Проникнення вологи у комірку має аналогічний ефект, оскільки може спричинити розкладання компонентів електроліту. Ці аспекти були враховані під час розробки нового матеріалу.»
Отже, з новими еластомерами від Freudenberg Sealing Technologies автомобільна промисловість отримує надійне рішення, що відповідає сучасним викликам та забезпечує довготривалу експлуатацію автомобільних батарей, не погіршуючи їх ємність та стійкість.