Protean Electric – незалежні мотор-колеса, маневреність – 360°

protean_electric_0

Protean Electric презентувала незалежні мотор-колеса, вони в стані забезпечити маневреність у 360°.

Компанія «Protean Electriс» спеціалізується по колісних маточинах, показала новий модуль, який об’єднуючи технології трансмісії, рульового управління та підвіски в одному вузлу. Модуль назвали Protean360+, адже він забезпечує необмежене рульове керування на 360 градусів.

protean_electric_1

Незалежні мотор-колеса Protean 360+

Майстри Protean стверджують, що такий модуль є першим своєрідним механізмом для застосування у комерційних транспортних засобах.

. . . .

Модуль Protean 360+ є незалежним та може використовуватися для всіх чотирьох коліс пасажирського або вантажного транспорту. Повністю незалежні мотор-колеса дадуть змогу транспортному засобу повертатися на 360 градусів навколо своєї осі без обмежень. Це стало можливим завдяки запатентованому інтерфейсу, що обертається, який розташований над головним плечем модуля.

protean_electric_2

Конструкція модуля Protean360+

Ця маневреність поєднується з інноваційною підвіскою, пневматичним регулюванням висоти транспортного засобу та вбудованим електромотором Protean. Модуль дозволяє розташувати електромобіль збоку, спереду або ззаду безпосередньо на бордюрі: пасажири таким чином можуть вийти одразу на тротуар.

Механізм створює базу для великої низки використань на перевантажених міських дорогах та для максимально точності при паркуванні на обмеженому майданчику. Лише транспортний засіб зупиняється, авто за допомогою пневматичного регулювання по висоті гарантовано опускається до узбіччя. Завантаження та вивантаження важких речей або пересування на борт та вихід для пасажирів з обмеженою можливістю руху здійснюється плавно та точно у просторі відповідно з конкретною обставиною.

protean_electric_3

Рух таких коліс забезпечують електромотори ProteanDrive. При цьому використовується синхронний мотор з постійними магнітами з вбудованим інвертором та особливою системою охолодження, які сховані у ободі колеса. Гальмівний диск та супорт вбудовані в колесо, а мотор ProteanDrive підтримує їх з власною ефективною системою рекуперативного гальмування. Мотор має зовнішній ротор для максималізації крутильного моменту. Кожний мотор ProteanDrive Pd18 (для 18” коліс) забезпечує максимальний крутильний момент 1250 Нм та потужність у 80 кВт (107 к.с.).

Схожі записи