Hyundai KONA Electric

8353_hyundai_kona_electric

Hyundai Kona Electric (Хюндай Кона Електрик) – електричний кросовер класу «К1» з переднім приводом. Прем’єрний показ автомобіля відбувся на Женевському автосалоні в березні 2018 року.

Технічні характеристики електромобіля Hyundai KONA Electric:

Базова модель оснащена двигуном в 135 к.с. (99 кВт), крутний момент якого 395 Нм., час розгону до ста кілометрів – 9,3 секунди.

У версія «Long-range» двигун видає потужність 204 к.с. (150 кВт), а дозволяє автомобілю розганятися до 100 км / год (за 7,6 секунди), максимальна швидкість обмежується електронікою (167 км / год).

4488_hyundai_kona_electric_1

Системи безпеки Hyundai KONA Electric:

Як і належить hi-tech-автомобілю, Kona Electric має сучасні системи безпеки: адаптивний круїз-контроль, систему автоматичного гальмування, контроль сліпих зон, попередження при виїзді заднім ходом, систему утримання в смузі, передній і задній парктроніки. Крім того, модель імітує звук двигуна для того, щоб попередити пішоходів про наближення електрокара.

Інтер’єр Hyundai KONA Electric:

Замість звичних нам окремих блоків «клімату» і КПП (як на «звичайної» Kona) у електричної версії центральний тунель є продовженням блоку кліматичної установки і, що головне, піднятий набагато вище, а під ним ховається ще одна ніша (тобто тунель дворівневий). Не побачимо також і звичного селектора режимів руху, замість нього – кнопки «вперед», «назад», «N», «P».

Що стосується приладової панелі, то вона є міксом аналогового і віртуального виконань з 7-дюймовим екраном. А центральне положення, як і в «простій» Hyundai KONA, займає 8-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи з підтримкою Android Auto і Apple CarPlay.

4276_hyundai_kona_electric_2

Схожі записи