Каршеринг Volkswagen e-Golf в Берліні

vw_e-golf_0

Компанія Volkswagen офіційно запустила свій сервіс каршерінга електромобілів в Берліні. Автопарк заходу містить півтори тисячі автомобілів Volkswagen e-Golf з електричною тягою.

Ще в тому році німці анонсували створення цього сервісу. На початку діяльності клієнтів будуть обслуговувати півтори тисячі електричних автомобілів Volkswagen e-Golf. Але вже на початку наступного року їх число збільшиться на ще п’ятсот e-up. А коли на ринку офіційно з’являться електричні Volkswagen ID, вони теж підуть у діло. Таким чином автопарк буде тоді нараховувати не менш двох тисяч авто з електроприводом.

Хоча WeShare працює лише один день, у планах Volkswagen вже відчувається бажання до розширення. Трішки пізніше в цьому році послугою можна буде скористатися і в Гамбурзі, а в 2020 році – і в Празі, де представники Volkswagen будуть щільно працювати зі своїми чеськими парнерами зі Škoda.

vw_e-golf_1

. . .

Площа, яку обслуговує сервіс дорівнює ста п’ятдесяти квадратних кілометрів. На машинах дозволяється пересуватися і за межами окресленої лінії міста. А коли кількість машин збільшиться, відповідно й зросте і площа роботи сервісу.

WeShare діє за допомогою додатку без пунктів прокату, користуючись системою «вільного плавання» по місту.

Початкова вартість прокату електромобілів – дев’ятнадцять центів за хвилину, але на початку осені ціна зросте до двадцяти дев’яти центів за хвилину.

Раніше повідомлялось, що концерн Volkswagen підписує договір з Ford Motor Co у галузі автономного водіння. Для цього Volkswagen припинив співробітництво зі стартапом Aurora Innovation Inc., яке торкалось цієї ж області.

Схожі записи