Jaguar Land Rover пришвидшує та розширює електричну складову компанії

jaguarel_0

Jaguar Land Rover розкрив плани з випуску низки нових електромобілів на своєму заводі в Касл Бромвіч, Велика Британія. Ця подія, це значний наступний крок фірми, який дасть можливість з 2020 року задовольнити бажання клієнтів щодо варіантів всіх нових моделей Jaguar та Land Rover.

Ген. директор Jaguar Land Rover, професор та доктор Ральф Шпет наголосив: «Майбутнє мобільних засобів є електричним. Ми є прогресивною британською компанією та намагаємося зробити у Великій Британії наступне покоління наших транспортних засобів з рівнем викидів, що дорівнює нулю. Ми розташовуємо одночасно виробництво електромобілів, блоків акумуляторних батарей та електроповодів, для створення могутнього виробництва автомобілів з електричною тягою у Мідлендс».

jaguarel_1

Піонером у виробництві електричних автомобілів, який буде вироблятися на заводі, буде седан Jaguar XJ, звісно – розкішний. Він був вибором бізнес-лідерів, відомих діячів мистецтв, політиків та членів королівської родини на протязі біля п’ятдесяти років та представлений у більш ніж ста двадцяти країнах світу. Новий Jaguar XJ будуть виробляти з характеристиками, які були притаманні його попередникам. Це ефективний дизайн, інтелектуальність та визнана розкіш.

Нове авто, повністю електричне, буде створене тією ж фаховою командою дизайнерів та інженерів-автомобілістів, яка працює над випуском першого у світі кросоверу преміум-класу на електричній тязі Jaguar I-PACE, який має світовий титул «Автомобіль 2019».

Виконання анонсованих планів є для Jaguar Land Rover наступним етапом просування «електричної» стратегії. У січні було підтверджено плани почати виробництво електромоторів та батарей в Мідлендс, при тому інвестиції були направлені як у існуючі, так і у нові потужності.

jaguarel_2

. . . .

У Гемп Холл з 2020 року запрацює зовсім «свіжий» центр з випуску акумуляторних батарей, який буде найбільш інноваційним та технологічно розвиненим у Великій Британії з проектною потужністю 150000 одиниць.

Ефективне та об’ємне перетворення Касл Бромвіч на провідний у Великій Британії завод електричних транспортних засобів буде найважливішою подією у його історії. Потім у цьому місяці розпочнуться роботи з монтажу повністю оновленого обладнання та з провадження технологій, потрібних для платформи Modular Longitudinal Architecture (MLA) наступного покоління Jaguar Land Rover. Сенс її проектування та розробки полягає в забезпеченні гнучкого виробництва ефективних та «чистих» машин з дизельними та бензиновими двигунами поряд з повністю електричними та гібридними моделями.

Схожі записи