Головні загрози для розвитку ринку електромобілів у Європі

pogroza_0

Головні небезпеки для розвитку ринку електричних автомобілів в Європі вже помічені, вивчені та названі.

Вже у найближчі два роки електроавторинок у Європі може різко вирости, для цього є причини.

По-перше, автовиробники побоюються величезних штрафів за шкідливі викиди, які вводять в ЄС та ризик скасування системи кредитів на екологічні авто.

Справа в тому, що компаніям на кожне електричне авто дозволено виробляти по одному дизельному або бензиновому транспортному засобу.

Поки що покупцям пропонується не досить широкий вибір електромобілів. Більш того, вже достатньо довго двома найбільш популярними моделями є Tesla та Nissan Leaf. Звісно, на ринку є й інші електромобілі, але попит на них досі невеликий.

pogroza_1

Але у 2020 році може наступити перелом, адже саме на цей час багато автовиробників запланували презентації своїх авто з нульовими викидами.

Крім того, у найближчі п’ять років BMW планує привести на ринок двадцять п’ять моделей електромобілів та гібридів. А Volkswagen взагалі на найближчу п’ятирічку готує одразу п’ятдесят моделей.

Доки в Європі спостерігається досить невеликий попит на електрокари – всього 2% ринку. Такий низький рівень в першу чергу обумовлений проблемами інфраструктури, тобто, системи зарядних станцій.

Ще одною проблемою збільшення ринку є все більш активне використання кашерингових платформ, напиклад, Uber. Тобто, людям не так конче необхідно купляти власне авто.

pogroza_2

Спеціалісти вважають, що у сфері виробництва авто в наш час відбувається надто багато революцій, а це є сприятливим процесом.

Слід нагадати, що в ЄС з майбутнього року почнуть діяти нові правила, згідно з якими середня кількість СО2 не має перевищувати 95 грамів на кілометр. Кожний грам поза нормою буде коштувати 95 євро.

Схожі записи