Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Audi додала кроссоверу Q5 заряджувану гібридну силову установку

audi0.jpg (40.04 Kb)

Audi безупинно йде до свого майбутнього, яке вбачається повністю електричним. Але на цьому шляху додає електричні силові установки до звичайних моделей з моторами внутрішнього згоряння.

_audi1.jpg (75.64 Kb)

Audi Q5 55 TFSI E Quattro

Компанія з Німеччини збагатила друге покоління кроссовера Audi Q5 гібридною заряджуваною силовою установкою, яка складається з дволітрового бензинового мотору та електромотору з комбінованою потужністю у 367 кінських сил. Крутильний момент може бути розвинений до п'ятисот Ньютонометрів.

Двигун внутрішнього згоряння моделі Q5 55 TFSI E Quattro може розвити 248 коней та 370 Нм. Інтегрований у семиступінчасту автоматичну коробку передач S Tronic разом з розділовою муфтою електромотор, розвиває максимальну потужність 141 кінську силу та 350 Нм. Дякуючи таким показникам, кроссовер досягає швидкості у 100 км на годину за 5,3 секунди, маючи при тому максимальну швидкість у 239 км/год.

Потужність Li-ion батареї – 14,1 кВт, вона розміщується під підлогою багажного відсіку. Вона заряджається всього за дві з половиною години зарядним пристроєм на 400 В, а від звичайної домашньої розетки за шість годин. Чисто на електротязі позашляховик може проїхати сорок кілометрів при максимальній швидкості 135 км/год.

Ще водій може обрати один з трьох режимів водіння: гібридний, електричний або заряджання батареї, який дозволяє використовувати позашляховику Audi Q5 55 TFSI E Quattro як мотор внутрішнього згоряння разом з електромотором, так і обидві силові установки окремо.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів