Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Перше відео тест-драйву Tesla Roadster

Під час презентації електричної вантажівки з автономними системами управління Tesla Semi, американська компанія вирішила влаштувати дійсно справжнє свято для шанувальників компанії. Так, після презентації вантажівки відбувся тест-драйв Tesla Roadster для всіх бажаючих. Одному з відеоблогерів вдалося взяти участь в тестуванні і зняти відео.

testdraiv1.jpg (60.44 Kb)

 Нагадаємо, що новий спорткар здатний проїхати до 1000 км на одному заряді акумуляторної батареї.

Під час презентації можна було оформити попереднє замовлення на новинку, заплативши депозит в розмірі 50 000 доларів. Передзамовлення було доступне тільки для перших 1 000 примірників, які будуть випущені в рамках лімітованої серії Roadster Founders Series.

testdraiv2.jpg (51.85 Kb)

Під час тест-драйву водій зазначив, що ще не всі функції електромобіля працюють в штатному режимі. Наприклад датчики перевантаження ще не показують правильних даних. Однак під час тестової поїздки був показаний новий режим Plaid. За словами представників компанії, Plaid - це новий спортивний режим, який дає ще більший приріст потужності ніж Ludicrous на інших моделях компанії.

 За попередньою інформацією, новинка буде коштувати 250 000 доларів, при цьому перші автомобілі надійдуть у продаж лише в 2019 році.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів