Відтепер двері-крила Tesla Model X Falcon відкриваються значно швидше

tesla-falcon

Тесла почала проштовхувати своє останнє оновлення, версію 8.0, ще минулого місяця в США, а вже минулого тижня в Європі і Канаді. Оновлення стосуються значного покращення автопілоту і повну реконструкцію інтерфейсу користувача, а також були внесені деякі менш відомі, але такі потрібні поліпшення, що стосуються дверей-крил Фалькону.

Оновлення застосовуються як для Model S, так і Model X, але були деякі конкретні поліпшення, які стосуються лише одного транспортного засобу – Фалькону, а саме його дверей-крил, які тепер відкриваються і закриваються набагато швидше.

Це може здатися комусь банальним, але насправді поступало багато скарг від власників, тому що системі потрібно було трохи забагато часу для того, щоб підняти ці великі важкі двері. По суті, це ніби невелика незручність, але вона могла перерости у велику проблему у разі, якщо вам потрібно швидко вийти з автомобіля – наприклад, як це сталося з генеральним директором BMW Харальдом Крюгером, який вдарився головою об двері, намагаючись швидко вискочити з моделі X після того, як його помітили в ній на виставці автомобілів.

Власник Tesla Model X з Норвегії, Бйорн Найленд, недавно отримав оновлену версію 8.0 і протестував процес відкриття і закриття дверей, порівнявши потім отримані результати з результатами попередньої версії 7.1.

Ось який висновок: час відкриття зменшився на 22% (з 6,6 до 5,1 секунди) і на 26% пришвидшився час закриття (з 8,4 до 6,2 секунди). Непогано, як для оновлення програмного забезпечення через стільникову мережу.

Нагадаємо, що компанії Тесла було важко закінчити дизайн дверей-крил Фалькону після того, як зламалася гідравлічна система, розроблена постачальником, і було розроблено свою власну систему електромеханічних дверей, щоб її замінити. Тесла недавно подала судовий позов проти постачальника.

Схожі записи