В США з’явиться громадська бездротова зарядка для електромобілів

bezprovidna-zaryadka-elektromobilya-tesla

Найближчим часом розташована в Філадельфії багатоповерхівка 500 Walnut з апартаментами преміум-класу стане першою точкою в житловому секторі США з встановленою бездротовою індукційною зарядкою для електромобілів. Її відкриття заплановане на початок 2017 року.

Новою електрозаправкою зможуть користуватися всі мешканці багатоквартирного будинку. Це означає, що для поповнення запасу батарей не потрібно буде ніяких кабелів і штепселів, достатньо лише, щоб автомобіль, оснащений відповідним обладнанням, просто припаркувався в зазначеному місці.

Працюватиме система так: при наближенні автомобіля до будівлі, гаражні ворота автоматично піднімаються, і надається доступ до приміщення з двома паркувальними ліфтами. Далі електронний асистент направляє машину у вільний відсік, де водій зупиняє машину і ставить її на гальмо стоянки. Вийшовши з автомобіля, користувач зможе задіяти функцію його зберігання з одночасною підзарядкою «через повітря». Потім вантажний ліфт опускає машину на нижній поверх і робот-навантажувач розміщує її на передбаченому місці. Отримати назад свій електромобіль водій зможе, зробивши виклик з пасажирського ліфта. Вся операція, за словами розробників, не займе більше кількох хвилин.

Розробниками автоматичного паркування виступили компанії Scannapieco Development Corporation і Westfalia. Компанія Plugless надала систему бездротової зарядки електромобілів Level 2 EV Charging System. Цікаво, що обладнання орієнтоване здебільшого на електромобілі Tesla.

Як і в системах Plugless (Evatran), вже доступних для багатьох споживачів, передача енергії буде здійснюватися через магнітне поле. Передавачем виступить вмонтована в паркувальний майданчик індукційна котушка, а приймачем – адаптер, встановлений в днище електромобіля.

“Ми не лише реалізуємо найсучасніші технології у всіх наших проектах, але ми постійно працюємо, щоб визначити перспективні тенденції і досягнення, які спрощують повсякденне життя нашим мешканцям”, – заявив Том Сканнап’єко (Том Scannapieco), президент і виконавчий директор корпорації Scannapieco Development. “З огляду на зростаючу популярність дорогих електричних транспортних засобів, ми вважаємо, що ця зручність стане частиною розкішного життя.”

Схожі записи