Українська компанія створила швидкісну зарядну станцію

zaryadna_stantsiya

Київська компанія, яка займається створенням комплексів для стиковки із Міжнародною космічною станцією, диверсифікувала свою діяльність і почала займатися швидкісними зарядками для електромобілів та водневими технологіями.

Першою розробкою в цьому напрямку стала швидкісна 75-кіловатна зарядна станція. Враховуючи, що найпопулярнішим в Україні електромобілем є Nissan Leaf, ємність батареї якого 24 кВт-год, то такі авто зможуть відновити заряд з допомогою цієї станції за 20 хв.

Українська розробка має режим стабілізації напруги та плавний пуск. Завдяки цим та іншим інноваціям, с не псує батарею та по якості не поступається багатьом іноземним аналогам. При цьому ціни на саму станцію нижчі, порівняно із конкурентами.

“Аналізуючи сьогоднішню динаміку ринку і зацікавленість готелів, ресторанів, АЗС та інших представників бізнесу, вже наступного року кількість швидкісних зарядних станцій в Україні може сягнути 100 штук. Тому в цієї зарядної станції є хороші перспективи навіть на внутрішньому ринку”

– поділився прогнозами Володимир Романцов, один із координаторів проекту EV-net, в рамках якого в Україні вже встановили більше 25 зарядних станцій на основних магістралях України.

“Актуальні будуть, як потужні зарядні станції на 50 кВт і більше, тому що ємність акумуляторів постійно зростає, так і менш потужні на бл. 20 кВт, у зв’язку з тим, що в Україні дуже популярні вживані Nissan Leaf.”

Приємно, що клієнтом, який купив першу таку зарядку, стала також київська компанія, яка незабаром запустить у столиці нову службу таксі на електромобілях.

Схожі записи