Tesla Model 3 отримає акумуляторну батарею менше 100 кВт*год

tesla-model-3

Понад 370 000 осіб, які вже зробили попереднє замовлення Model 3, не можуть дочекатися, щоб дізнатися більше про можливості, які будуть доступні для їхнього автомобіля, і найбільше, без сумніву, їх цікавить ємність акумуляторної батареї.

Стало відомо, що американський автовиробник Tesla оснастить свій бюджетний електромобіль Tesla Model 3 акумуляторною батареєю ємністю менше 100 кВт*год. Про це написав у відповідь на запитання клієнта у своєму акаунті в Twitter генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск, і пояснює він це конструктивними особливостями майбутнього електромобіля – велика батарея просто не поміститься на його компактній колісній базі.

Глава компанії Tesla зазначив також, що седан Model S і кросовер Model X теж не отримають модифікації з акумуляторами ємністю вище 100 кВт*год. Батареями більших ємностей, за словами Ілона Маска, будуть оснащуватися пікап і вантажівка, які зараз знаходяться в стадії розробки.

Важливо відзначити, що навіть якщо акумуляторна батарея не буде вищої ємності, це не означає, що діапазон не покращиться. Навіть якщо компанія «Тесла» не вносить зміни, щоб збільшити загальну потужність енергії, вона це може зробити за рахунок покращення щільності енергії і здатна створити більш легкі акумулятори, які зроблять можливим подорожування електромобілями на великі відстані.

Нагадаємо, остання версія електромобіля Tesla Model S P100 з акумулятором на 100 кВт*год отримала запас ходу на одному заряді 536 кілометрів, а електричний кросовер Model X з такою ж батареєю – 472 кілометри і це згідно з американським їздовим циклом EPA.

Ілон Маск стверджує, що базова версія Tesla Model 3 отримає запас ходу щонайменше 215 миль (346 км) на одному заряді. Компанія Tesla ще минулого року заявляла, що топова версія Tesla Model 3 буде проходити більше 300 миль (483 км) без підзарядки. З огляду на те, що Model 3 досить компактна і легка, то цьому електромобілю має бути легко добитися такого показника навіть з акумуляторною батареєю менше 100 кВт*год.

Вихід на ринок доступного електромобіля Tesla Model 3 планується на кінець поточного року, а експериментальна партія буде випущена вже в лютому. Частина вузлів і силові агрегати для цієї моделі будуть вироблятися на найбільшому в світі акумуляторному заводі Tesla – Gigafactory 1 в Неваді.

Схожі записи