Представлена зарядка для електричних вантажівок потужністю 2 МВт

ChargePoint представляє свою технологію зарядки потужністю 2 МВт , створену для електричних літаків і вантажівок. Демонстрація пройшла в Лос-Анджелесі.

2_megavatizaryadka

Президент ChargePoint Паскуале Романо супроводжував оприлюднення технології коментарем, що на його думку електрифікація перемогла в якості основної енергії для засобів пересування, про що свідчить стрімке зростання інтересу і попиту на електричні вантажівки і літаки. Цим скористалася і його компанія почавши роботу над новим типом потужної зарядки для даних транспортних засобів.

. . . . . .

За його словами, інженерний відділ компанії зосередив свою увагу на декількох ключових елементах при проектуванні зарядки. Щоб задовольнити необхідні вимоги по продуктивності тут буде чотири ланцюга доставки 500 А, кожна з яких матиме діапазон напруги від 200 до 1000 В. Також зарядці будуть надані можливості високошвидкісної передачі даних.

Читайте також: Tesla показала зображення невідомої новинки

Сам роз’єм, який призначений для використання в важких транспортних засобах, буде досить міцним для того, щоб витримати подібну потужність передачі енергії, але в той же час його буде легко знімати і вставляти. Крім того допомогу в приєднанні буде надавати спеціальна система.

Першим замовником новинки від ChargePoint стане компанія Uber, яка хоче впровадити в життя свої плани по комерціалізації електричних літаків, готуючись приступити до активних перевезень вже до 2023 року. Крім того Uber працює і над забезпеченням розташування зарядок на хмарочосах, де вони в кінцевому підсумку будуть встановлені.

Схожі записи