Безпровідна зарядка для автомобіля Тесла моделі С

picture_10_tesla

Бездротова індукційна підзарядка, нарешті, буде доступною для електрокару Тесла Моделі С (Tesla Model S). Це стало можливим завдяки співпраці з компанією Іветран (Evatran group, Inc.), що відома розробкою бездротових зарядних пристроїв Плаглес для електродвигунів з 2013 року. Протягом трьох років компанія має успішний досвід з розробки безпровідних зарядних пристроїв для електрокарів Нісан Ліф та Шевроле Волт.

Щоб замовити індукційну зарядку електродвигуна Плаглес, майбутньому власнику Тесла Моделі С (Tesla Model S) необхідно заплатити 244 долари (10% попередньої ціни), саме виробництво пристрою розпочнеться навесні 2016 року. При оплаті попереднього 10% депозиту виробники гарантують кінцеву ціну пристрою 2440 доларів. В результаті, Тесла отримає бездротовий зарядний пристрій, що матиме 7,2 кВт, і що важливо, це не впливатиме на можливість електромобіля до класичної зарядки через провід. Пристрій забезпечує додаткових 32 кілометри після години зарядки.

Кінцева ціна ще не оголошена, проте можна порівняти з подібними безпровідними зарядними пристроями компанії Іветран: для Шевроле Волт пристрій коштує 1260 доларів, для Нісан Ліф -1540 доларів, і для Каділаку – 1940 доларів відповідно.

Цікавим є те, що підключення бездротового зарядного пристрою, є, як стверджують розробники, легкою процедурою – підключається в схему на 50 А. Професійна інсталяція потрібна лише у випадку розміщення пристрою ззовні, проте такий спосіб дозволить розширити режим роботи батареї в умовах від -17 до 50 градусів Цельсію. Вартість інсталяції сертифікованим фахівцем входить в ціну пристрою.

З додаткових приємних дрібничок наданих компанією Іветран, варто виділити, три роки гарантії – як на власний продукт, так і на можливі проблеми з електромобілем загалом, що пов’язані з використанням індуктивного зарядного пристрою.

Шкода, що така опція доступна тільки для моделі С, для решти моделей – на стадії розробки. Проте інженери обіцяють до кінця року розробити індукційні зарядні пристрої для усього модельного ряду Тесла. Маркетологи в свою чергу обіцяють, – зробити життя з твоєю Тесла більш зручним та надійним, а твою зарядну систему – такою ж розумною, як твій електромобіль.

Схожі записи