Будівництво Гігафекторі Тесла зняли на відео з безпілотника

tesla_gigafactory

Після презентації Tesla Model 3 всіх цікавить питання – коли ж з’явиться на світ цей електромобіль і чи встигатиме його виробництво за попитом. Особливо після заяви Ілона Маска про плани продавати в рік півтора мільйона електромобілів Tesla Model 3 до 2020 року.

Очевидно, що тепер все зводиться до будівництва Гігафекторі Тесла (Tesla Gigafactory – заводу з виробництва акумуляторів, яку компанія будує в партнерстві з Panasonic в Неваді).

tesla-gigafactory-feb-25-2015

Будівництво Гігафакторії Тесла (Tesla Gigafactory) – лютий 2015 року.

Ще минулого року Ілон Маск заявляв, що будівництво першої черги може завершитись до кінця 2016 року. Однак зараз, швидше за все, вже ніхто не має сумніву, що 2017 рік є більш реальним терміном для запуску виробництва акумуляторів для Tesla Model 3.

tesla-gigafactory-march-2016

Будівництво Гігафакторії Тесла (Tesla Gigafactory) – березень 2016 року.

Затримка з завершенням будівництва, чи вірніше невідповідність поспішних амбітних заяв Ілона Маска про достроковий запуск заводу, дала грунт для скептиків покритикувати реальність його задумів. Але час біжить і його плани поступово реалізовуються. Підвищений попит та увага всього світу до можливого прориву з будівництва електромобілів дає можливість залучати інвестиції та проводити вдалі переговори. А видатки, які мали б іти на рекламу, скеровуються у виробництво та розробки нових технологій.

Відео будівництва Гігафекторі Тесла (Tesla Gigafactory), знятого з безпілотника, підтверджує значний прогрес та вселяє надію в майбутніх власників Tesla Model 3 досягти своєї мрії вже наступного року.

Нагадаємо також, що недавно Panasonic вирішила інвестувати в будівництво Гігафекторі Тесла (Tesla Gigafactory) 1,6 мільярда доларів. Можливо прийняття цього рішення якраз і затримувало будівництво заводу. Але тепер хвилюватись нема чого – гроші є. 🙂

Схожі записи