Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Китайська компанія BYD планує потроїти продажі електромобілів вже у цьому році

byd-tang.jpg (29.95 Kb)Провідний китайський виробник електромобілів, BYD Company, планує майже в три рази збільшити продажі електричних транспортних засобів в Китаї у цьому році. Таку заяву зробив голова компанії Ван Чуанфу на недавньому брифінгу в Гонконзі.

І їхня заява звучить правдоподібно, адже в 2015 році компанія продала 58 000 електромобілів BYD, чим потроїла свої попередні результати. Нескладно підрахувати, що на 2016 рік компанія ставить собі за мету продати в Китаї 150 000 електричних транспортних засобів (EVS).
byd-e6-electric-taxi-in-service-in-shenzhen-china.jpg (61.62 Kb)
Ще одним підтвердженням правдоподібності такої заяви є повна підтримка розвитку галузі автобудівництва електромобілів та гібридів Китайським урядом. Передбачається, що така підтримка продовжуватиметься наступних 2-3 роки, аж до досягнення їхньої мети - п'ять мільйонів електричних транспортних засобів кінця десятиліття. Також Китай активізував будівництво інфраструктури зарядок для електромобілів, а його стимулювання ринку забезпечило в минулому році продаж 331000 електромобілів та гібридів.
byd_e6.jpg (47.45 Kb)

За такої підтримки китайського уряду, компанія BYD Company зараз стрімко розвивається, а чистий дохід компанії в минулому році зріс майже в сім разів.

Читайте також на нашому сайті про електромобілі EcoAutoinfo.com (ЕкоАвтоІнфо) - Ілон Маск представив Tesla Model 3 - перші фото.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів