VOLKSWAGEN та BMW інвестують у найкрупніший завод літій-іонних акумуляторів

akkum0

VW та BMW вкладають значні фінансові ресурси у найбільший завод у Європі який почне виробляти літій-іонні акумулятори.

За цим виробництвом стоїть компанія Northvolt, яка і оголосила в середу, що вдалося залучити один мільярд доларів в акціонерному капіталі для створення підприємства з виробництва літієвих батарей в Шеллефтео, Швеція, за яким наступним буде другий гігантський завод у Нижній Саксонії, у Німеччині.

«Сьогоднішній день не лише є важливим кроком для Northvolt, але це важливий знак ключового моменту для Європи, який ясно вказує, що ми готові конкурувати у прийдешній хвилі електрифікації, та що ми будемо робити це, використовуючи акумулятори, які можуть похвалитися найнижчим рівнем викидів СО2» – таке сказав співзасновник та виконавчий директор Northvolt Пітер Карлссон.

Будівництво шведського підприємства почнеться в серпні, а у 2021 році буде даний старт гігантському за масштабами виробництву літій-іонних батарей.

«Volkswagen закладає основу на всіх рівнях для успішної реалізації стратегії електрифікації» – сказав доктор Стефан Слммер, член ради директорів Volkswagen А. «З Northvolt нами був знайдений європейський партнер, його ноу-хау та тривалі процеси виробництва акумуляторних елементів, які оптимізовані по СО2 дозволять нарешті нам просунути виробництво елементів тут, у Німеччині. Для цього потрібною умовою, беззаперечно є створення політичної основи».

Схожі записи