VW Group буде випускати електромобілі на 16 заводах

До кінця 2022 року група Volkswagen буде випускати електромобілі на 16 своїх заводах по всьому світу. З відповідною заявою виступив гендиректор концерну Маттіас Мюллер на щорічній прес-конференції в Берліні.

16zavodivelektro

В даний час електрифіковані моделі випускаються на трьох підприємствах групи. Протягом найближчих двох років до них приєднаються ще дев’ять заводів. Щоб забезпечити нові електрокари джерелами живлення, «Фольксваген» уклав угоди з виробниками батарей в Європі і Китаї загальною вартістю в 20 мільярдів євро. Постачальника акумуляторів для північноамериканського виробництва електрокарів концерн вибере в найближчому майбутньому.

zhenevapokazali_id

Минулої осені Volkswagen Group розпочала реалізацію своєї «електромобільної дорожньої карти» – Roadmap E. Відповідно до цієї стратегії, до 2025 року група повинна щорічно випускати до трьох мільйонів електрифікованих автомобілів, 80 моделей. У 2018 році концерн додасть до своєї «зеленої» лінійці, що нараховує зараз вісім електромобілів і гібридів, ще дев’ять машин, три з яких будуть повністю електричними.

Нагадуємо, що компанія Volkswagen представила на Женевському автосалоні великий електричний прототип з системою повністю автоматичного управління. Серійна версія концепт-кара ID Vizzion з’явиться після 2022 року і стане заміною знятого з виробництва флагманському седану Phaeton.

Volkswagen ID Vizzion укомплектований двома електричними агрегатами: на передній осі розташувався двигун потужністю 75 кВт (102 к.с.), а на задній – двигун, який видає 150 Квт (204 к.с.). В сумі агрегати видають 225 кВт, що еквівалентно 306 кінським силам. Двигуни живляться від блоку батарей на 111 кВт-год.

zhenevapokazali_id3

Електромобіль здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 6,3 секунди, а його максимальна швидкість склала 180 км на годину. Запасу акумуляторів вистачить, щоб проїхати до 665 км без підзарядки.

Схожі записи