Volkswagen починають будувати об’ємну мережу зарядних станцій

vw-golf-charging-e

Два мільярди доларів, котрі Volkswagen мусять інвестувати в інфраструктуру електромобілів у США за умовами судового рішення у справі «Дизельного Скандалу», схоже, починають витрачатись на реальну мережу зарядних станцій. VW вже встигли відкрити три швидкісні зарядні станції у Вашингтоні, округ Колумбія.

Мережа розвивається компанією «Electrify America», дочірньою компанією Volkswagen, створеною німецькими автовиробниками, Каліфорнійською радою із повітряних ресурсів (CARB) та Агентством Охороно Навколишнього Середовища (EPA).

План розвитку мережі включає в себе встановлення надшвидкісних зарядних станцій на 320 кВт у Каліфорнії та загальнонаціональна мережа швидкісних зарядних станцій на 150 кВт+. Починатимуть втілювати свій план надалі із Меріленду та Вірджинії, де буде встановлено вісім зарядних станцій для електромобілів.

В рамках першого етапу розвитку мережі зарядних станцій Volkswagen заявили, що:

«50 нових модернізованих 50 кВат-них швидких зарядних станцій будуть встановлені на головних торгових об’єктах по всій країні, включаючи Бостон, Чикаго, Денвер, Х’юстон, Маямі, Нью-Йорк, Філадельфію, Портленд (Орегон), Сієтл та Вашингтон, округ Колумбія.»

Повідомляєтья також, що система все ще в розробці, тож останні два тижні зарядні станції працюють в мережі EVgo, а «найближчим часом» стане доступною власна мережа Electrify America.

Звичайно, власників електромобілів більше хвилюють швидкісні та надшвидкісні зарядні станції, адже вони роблять тривалі поїздки на електромобілях зручнішими, проте зарядні станції на 50 кВт – це непоганий старт.

Схожі записи