Виставка PLUG-IN UKRAINE 2018 представить електромобілі, актуальні для України

vystavka-plug-in-ecoautoinfo

На початку весни, 2-4 березня 2018 року на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» втретє відбудеться міжнародна виставка Plug-in Ukraine, присвячена електротранспорту і гібридам.

У всьому світі, та в Україні зокрема, електромобілі та гібриди завойовують симпатії все більшої кількості людей. Завдяки цьому з кожним роком стрімко зростає як кількість відвідувачів, так і експозиція виставки Plug-in Ukraine.

В цьому році свої нові й актуальні моделі покажуть провідні автомобільні бренди BMW, Hyundai, KIA, Renault, Mitsubishi. У категорії персонального транспорту будуть представлені електроскутери і велосипеди. Окрема частина виставки буде присвячена зарядній інфраструктурі, цю категорію представляють світові бренди та українські виробники. Новий напрям виставки EV-Service ознайомить відвідувачів з сервісом гібридних і електричних автомобілів.

На відвідувачів чекає насичена програма. На виставці будуть працювати зони тест-драйвів персонального транспорту і автомобілів. А ті, хто хоче бути в курсі новин і трендів, зможуть взяти участь у діловій програмі, яка пройде в двох форматах:

• спікер-зона (відкритий майданчик в експозиції виставки) – презентації, виступи експертів;

• конференц-формат – круглий стіл «Перспективи та проблеми формування якісної зарядної інфраструктури в Україні» та конференція «EV-Service: особливості обслуговування електромобілів і гібридів».

Виставка працює: 2 — 3 березня з 10.00 до 18.00, 4 березня — з 10.00 до 17.00

Вхід для дітей до 14 років безкоштовний, супровід дорослих обов’язковий.

Офіційний сайт виставки www.pluginua.org

Офіційна FB-сторінка www.facebook.com/PlugInUa

Придбати квиток зі знижкою на виставку Plug-in Ukraine 2018 можна до кінця лютого на

Схожі записи