Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

У Міністерстві інфраструктури України переконані, що майбутнє - за електромобілями

charging-station.jpg (.97 Kb)

Днями, під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді, Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Міністерство інфраструктури України розробило комплексну пропозицію щодо розвитку галузі електротранспорту в Україні.

Цитата:
Я твердо переконаний, що електроавтомобілі – це майбутнє, яке вже прийшло. І ми маємо враховувати цей світовий тренд при реалізації політики щодо транспорту в Україні,-
наголосив Володимир Омелян.
Цитата:
Міністерством інфраструктури напрацьовано пакет заходів, котрий ми вважаємо за доцільне розглянути. У першу чергу, для стимулювання імпорту електричних автомобілів. По-друге, і це рівнозначно першому пункту, для розвитку українського виробництва електромобілів, по-третє, для оцінки впливу на довкілля з точки зору утилізації батарей.

За словами Міністра інфраструктури України, це також матиме надзвичайно позитивний ефект для енергетичного балансу країни:

Цитата:
Ми зможемо відмовитися від значної частини імпортованих дорогих енергоносіїв та перейти на споживання вітчизняної електроенергії.

Крім того, Міністр анонсував розгляд напрацьованих пропозицій на майданчику Міністерства інфраструктури:

Цитата:
Круглий стіл щодо цього пакету пропозицій відбудеться 22 грудня в Міністерстві інфраструктури. Запрошуємо всіх, і, в першу чергу, народних депутатів, до дискусії.
Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів