Свіжі відео та фото Гігафабрики Tesla

gigafactoria_1_v_nevadi

Ми отримали найсвіжіші зображення Гігафабрики Тесла в штаті Невада котра, за словами генерального директора Tesla Елона Маска, вже виробляє більше електричних батарей, ніж будь яка інша фабрика в світі.

Gigafactory 1 є невід’ємною частиною плану компанії Tesla, за котрим має нарощуватись масштаби виробництва електромобіля Tesla Model 3. Фабрика має виробляти електричні батареї потужністю 35 Гвт/год в достатній кількості, аби в 2018 році було можливим виробляти до 10 000 електромобілів Tesla Model 3 в тиждень!

На початку цього місяця Елон Маск вже заявляв, що фабрика на шляху досягнення цієї цілі, так як вже є найбільшим виробником батарей в світі, навіть з оглядом на те, що Гігафабрика 1 завершена всього лише на 30%.

Сьогоднішня структура фабрики займає приблизно 579 120 квадратних метрів (1.9 мільйонів квадратних футів), включає в себе кілька поверхів, що в загальному складає близько півтора мільйона квадратних метрів робочого простору.

Вище ви можете побачити відео, зняте безпілотником. На ньому чудово видно всі добудови гігафабрики, включно із новими місцями для парковки.

gigafactoria_1_v_nevadi_tesla
gigafactoria_1_v_nevadi_tesla3

Фото, котрі ви бачите вище були зроблені цієї неділі. Елон Маск сказав, що сьогодні фабрика безвідмовно працює на 40%, сам генеральний директор Тесла очікує 90% безперервної роботи фабрики до закінчення її будівництва.

Фабрика Tesla, що отримала назву Gigafactory 1 знаходиться в місті Спаркс, штат Невада. На ній планується виробляти не лише акумуляторні батареї для електромобілів Тесла, також планується виробляти там інші мілкі деталі для електромобілів, в тому числі планується оформи в будівлі «фабрику мікрочіпів».

Схожі записи