Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Renault і Nissan почали переговори про об'єднання

Французька компанія Renault і японська компанія Nissan можуть об'єднатися для створення нової автомобільної компанії. Дві компанії вже ведуть переговори, які тривають кілька місяців.

renoinisan.jpg (131.07 Kb)

Концерн повинен очолити 64-річний Карлос Гон. Нова компанія, швидше за все, збереже штаб-квартири в Японії і Франції. Про причини такого рішення поки не повідомляється. На даний момент Renault володіє 43% акцій японської компанії, а Nissan належать 15% французького автовиробника. Для схвалення угоди також необхідно отримати дозволи влади двох країн.

Загальний обсяг продажів альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi в минулому році зріс на 6,5%. Всього в 2017 вони змогли реалізувати 10 608 366 автомобілів. Таким чином, кожен дев'ятий новий автомобіль, який продавався в світі в 2017 р, був проданий альянсом.

Хочемо нагадати , що компанія Nissan оголосила власні амбітні плани до 2022 року, в які входить випуск до 8 електромобілів і 20 безпілотних автомобілів. При цьому, планується реалізовувати близько 1 млн електрифікованих моделей в рік.

nisan6novih.jpg (51.89 Kb)

Більше 1 млн проданих електромобілів і гібридів за рік, 8 нових моделей електрокарів і 20 безпілотних моделей - саме такі плани хоче реалізувати японський бренд Nissan до 2022 року. Про це стало відомо від офіційних представників компанії під час проведення корпоративного брифінгу в японському місті Йокогама.

Під час брифінгу стало відомо, що після 2022 року, компанія Nissan розраховує вийти на розрахунковий рівень реалізації електрифікованих моделей до 1 млн одиниць за рік. При цьому було відзначено, що на сьогоднішній день, компанія Nissan є найбільшим виробником електромобілів. Так, починаючи з 2010 року було реалізовано понад 300 000 одиниць Nissan Leaf.

Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів