Перший електричний сміттєвоз в Каліфорнії

electrychny_smottevoz_1

Деякі гібридні соціальні транспорні засоби, в тому числі й сміттєвози, створені компанією Wrightspeed, що створена співзасновником Tesla – Яном Райтом, вже використовуються у світі. Але місто Сакраменто стало першим, що тепер використовує повністю електричний сміттєвоз.

Двигун електромобіля-сміттєвоза був побудований Motiv Power Systems – тією ж компанією, що будує гібридні силові агрегати для Ford F-150.

Генеральний директор Motiv, Джим Кастелаз, прокоментував нову електровантажівку так:

«Значення транспортних засобів із нульовим рівнем викидів росте із кожним днем, і Сакраменто грає в цих подіях певну роль, скорочуючи викиди газів та споживання бензину. Скорочення кількості сміттєзбиральних машин, що працюють на дизельному паливі, в місті допомагає громадам убезпечити себе від токсичних викидів дизельного палива. І на додаток до чистоти повітря – електричні сміттєвози надзвичайно тихі, у порівнянні із «класичними» вантажівками – певний плюс для тих з нас, хто цінує мирні ранки!»

Місто розраховує заощадити 6 000 галонів палива в рік завдяки електричному транспортному засобу. Вони вже розкрили новий електромобіль мобіль в Чикаго – на фото вище.

Електричні вантажівки дуже доречні для великих міст, так як окрім зменшення забруднення повітря ще й працюють тихо. А також вони мають значну перевагу у генеруванні енергії при гальмуванні, адже такі масивні авто виробляють при гальмуванні більше енергії.

Деякі компанії-виробники електромобілів вже помітили певні переваги у електровантажівках і вклали в їх розробку певні кошти. До прикладу, компанія BYD, що представила світові 3,9-тонний акумулятор, здатний забезпечити масивний електромобіль запасом ходу в 100 миль (160 кілометрів).

Схожі записи