На заїзді Tesla Model S P100D встановила новий світовий рекорд

tesla-model-s-p100d_1

На новому дрег-заїзді електромобіль Tesla Model S P100D помірявся силами зі спортивним автомобілем Dodge Challanger SRT Hallcat. Глядачі змагання були приємно здивовані результатом «битви».

Машини подолали два заїзди на ¼ милі (402 м). Спочатку Tesla виїхала на пряму з включеною системою Launch-control, а потім – з деактивованим «лаунчем». В обидвох випадках електромобіль поступився перемогою «Доджу», однак присутніх вразила динаміка Tesla Model S P100D. При цьому варто відзначити, що творіння Ілона Маска змагалося з далеко не звичайним масл-каром ( «м’язовим автомобілем»), а з його високопродуктивною 717-сильною версією.

Цього разу для зарядки «Тесли» на трек спеціально привезли промисловий генератор. Раніше, щоб підзарядити батареї, автомобіль був змушений їздити за кілька кілометрів від місця гонок, втрачаючи по дорозі частину енергії.

В остаточному підсумку електромобіль покинув захід з «гордо піднятою головою». Tesla Model S P100D проїхала «спринт» за 10,76 с, тим самим встановивши світовий рекорд в дрег-рейсингу серед серійних електромобілів.

Нагадаємо, Tesla Model S в модифікації P100D є одним з найбільш динамічних автомобілів сучасності. Так, до 100 км/год він розганяється за 2,5 с. Що стосується Dodge Challanger SRT Hallcat, то він набирає “сотню” за 3,7 с.

Схожі записи