Maserati випустить електромобіль до 2020 року

maserati

Якщо відомий автовиробник оголошуєте про створення електромобіля, особливо якщо це автомобіль преміум-класу, то без сумніву він повинен порівняти його з електромобілем Тесла – навіть якщо пройдуть роки, поки він з’явиться на ринку.

Саме це зробив Роберто Феделі, директор відділу інженерії Maserati, коли підтвердив, що приблизно до 2020 року випустить на ринок повністю електричний автомобіль.

Феделі на виставці автомобілів в Парижі під час інтерв’ю підтвердив, що він за наказом генерального директора Серджіо Маркіонне повинен якнайшвидше випустити на ринок електричний автомобіль Maserati.

Маркіонне раніше робив деякі спірні заяви про електричні транспортні засоби, на кшталт, що він не розуміє, як взагалі можна заробити гроші, продаючи електромобілі, хіба лише для виконання урядових наказів.

Але тепер, коли більшість конкурентів Maserati, в тому числі Audi, Mercedes, Aston Martin і Тесла, – всі працюють над електромобільним рядом, нове завдання Феделі звучить: “нам теж такий потрібен”.

Феделі, ознайомившись з тим, що може запропонувати Tesla, каже:

“Я не думаю, що Tesla є найкращим продуктом на ринку, але вони випускають 50 000 автомобілів в рік. Дієвість і якість продукції Tesla є такими ж, як німецького OEM в 1970-і роки. Їхні рішення не є найкращими”
.

Схоже, що новий директор відділу інженерії Maserati наслідує свого боса, даючи суперечливі коментарі стосовно Tesla, тому що потім він перерахував ряд речей, які є дуже хороші. Наприклад, прискорення за 3 секунди, звук, і вага, які зазвичай є істотними недоліками для всіх електромобілів.

Замість того, щоб протиставити Tesla великий седан, Феделі каже, що, навпаки, першим електромобілем Maserati буде купе.

Все ж не очікуйте, що електромобіль з’явиться найближчим часом. За словами Феделі представити автомобіль зможуть лише в “найближчі кілька років”, а на виробництво поступить ближче до 2020 року.

Схожі записи