Компанія Тесла проводить цікаву програму для європейців

drive-to-believe-hero-tesla

Вже триває програма, запущена компанією Tesla, під назвою «Проїхатися, щоб повірити» (‘Drive to Believe’) для європейських автовласників. Автовиробник пропонує власникам автомобілів поміняти на тиждень часу свій автомобіль на електромобіль Tesla Model S. Відбір учасників відбувається через інтернет-конкурс.

У зверненні компанії Tesla на веб-сторінці, де бажаючі реєструються для участі в конкурсі, йдеться:

Model S була створена з метою стати найбезпечнішим і найбільш захоплюючим седаном на дорозі. Ми вважаємо, що необхідно сісти за її кермо і випробувати чудову продуктивність, безпеку і технології, щоб переконатися в цьому. Тепер ми хочемо надати вам таку можливість.
elektromobil-tesla-model-s

Відповідно до юридичних норм додається, що конкурс відкритий тільки для осіб, яким виповнилося 25 років і старше, що проживають у Великобританії, Німеччині, Нідерландах, Норвегії, Швеції, Швейцарії, Франції, Австрії, Бельгії, Фінляндії, Люксембурзі, Італії, Данії та Ірландії. Програма запущена майже всюди, де можна на даний момент придбати електромобілі Model S та X.

Очевидно, що метою програми є збільшення продажів, адже Тесла робить ставку на те, що поїздивши тиждень їхнім електромобілем, водії не захочуть з ним розлучатися. Це також і хороший рекламний інструмент, оскільки переможці, швидше за все, покажуть «новий» автомобіль своїй сім’ї та друзям.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 31 грудня 2016 року.

Схожі записи