Компанія «Tesla Motors» офіційно змінила назву на «Tesla»

tesla_inc

З початку лютого компанія Tesla Motors, Inc змінила свою назву на Tesla, Inc. Цей крок не став несподіванкою, оскільки компанія працювала над цією зміною протягом усього минулого року, але тепер це зробила офіційно. Так, наприклад, ще в липні минулого року компанія замінила свій веб-сайт ‘Teslamotors.com’ на ‘Tesla.com’. Перейменування стало наслідком значного розширення сфери діяльності компанії, одним з етапів якого було минулорічне злиття з SolarCity. Зараз узагальнена назва виглядає більш доречно, тому що на сьогодні підприємство, генеральним директором якого є Ілон Маск, пропонує своїм клієнтам цілу екосистему: крім електромобілів і зарядних станцій, в неї входять різні види сонячних панелей, а також комерційні та побутові батареї.

tesla-inc-form8-k

На сьогодні бренду SolarCity вже немає, а Tesla, Inc почне продавати їхню продукцію під власним брендом. Коли все завершиться, очікується, що в компанії з’явиться більш чітка структура і будуть представлені окремі підрозділи всередині Tesla, Inc, такі як, «Tesla Motors» для електромобілів та «Tesla Energy» для енергетичних продуктів.

Нагадаємо, одним з останніх продуктів компанії став сонячний дах «Тесла», який був презентований в жовтні 2016 року. Разом з ним було представлено і останнє покоління домашніх акумуляторів Powerwall. Незабаром після цього, в листопаді місяці, Tesla оголосила про злиття з компанією SolarCity, яка спеціалізується на виробництві і монтажі фотоелектричних панелей.

Модельний ж ряд компанії включає два електромобіля: флагманський хетчбек Tesla Model S і кросовер Tesla Model X. У 2017 році планується випуск на ринок бюджетного електромобіля Model 3 вартістю приблизно 35 тис. доларів США.

Схожі записи