Компанія Renault побудує швидкісні зарядки на півдні Європи

Французи оголосили про приєднання Groupe Renault до консорціуму E-VIA FLEX-E. Мета проекту – розгортання мережі високошвидкісних станцій зарядки електромобілів на магістралях півдня Європи. Розпочнеться все з відкриття 14 таких точок в кінці 2018 роки (вісім в Італії, чотири в Іспанії та дві у Франції).

batareizoe

Для Renault – це лише частина роботи з розвитку швидких зарядних мереж. За програмою E-VIA FLEX-E будуть зводитися станції зарядки потужністю від 150 до 350 кВт. Вони дозволять електромобілям спокійно перетинати Європу. У всякому разі такі точки будуть дуже актуальні до тих пір, поки не набуде поширення підзарядка електромобілів в русі.

Проект E-VIA FLEX-E координує енергетична компанія Enel, а крім групи Renault в ньому беруть участь фірми EDF, Enedis, Verbund, Ibil і Nissan. Інвестиції в створення мережі складуть 6,9 млн євро. Половину надасть Єврокомісія в рамках плану з розвитку транспортної інфраструктури Connecting Europe Facility (CEF).

onovleniizoeszesilnishii

Нагадуємо, що компанія Renault оновила електромобіль Zoe . В рамках інтерв’ю вдалося дізнатися про те, що французька новинка отримала назву Renault Zoe R110 – повідомляється, що таке ім’я електромобіль отримав від електричного силового агрегату, максимальна потужність якого становить 110 к.с.

Крім того, вдалося дізнатися, що французька новинка Renault Zoe R110 швидше за все отримає нову оптику, яка в свою чергу буде складатися з світлодіодних вогнів. Всю інформацію про електромобіль можна буде дізнатися на його офіційній презентації, яка буде проходити в рамках Женевського автосалону.

Схожі записи