Чверть мільйона електрифікованих авто – BMW Group продовжує збільшувати продажі електромобілів

Виправдовуючи найкращі очікування BMW Group продовжує збільшувати продажі електромобілів по всьому світу, реалізувавши за перші чотири місяці 2018 року в цілому 799 520 автомобілів, що на 2,5% більше в порівнянні з аналогічними показниками минулого року.

chvert_miliona

Істотний внесок в поточний успіх продажів, вносять електромобілі , яких під логотипом BMW Group в світі вже налічується понад чверть мільйона . Спільні продажі автомобілів BMW i, BMW iPerfomance і MINI Electric виросли на 52% в квітні місяці, що і дозволило подолати загальний кордон у 250 000 авто з електроприводом. Якщо так піде і далі, то досягнення заявленої мети, в 140 000 проданих за рік електромобілів, буде на 100% реалізовано.

. . . . . .

У перші чотири місяці 2018 року продажі BMW Group Electrified склали 36 692 електромобілів, що на 41,7% більше, аналогічного періоду минулого року. Значне зростання продажів зафіксоване на всіх без винятку ринках, включаючи США (7 716 / + 73,3%), Великобританію (5,059 / + 25,6%) і Китай (3,181 / + 646,7%). Чудові результати зростання продажів в Китаї пов’язані з успіхом недавно випущеного плагін-гібрида BMW 5-ої серії.

Читайте також: Tesla показала зображення невідомої новинки

У квітні на електрифіковані транспортні засоби припадало 5% від загального обсягу продажів BMW Group, хоча на деяких ринках цей відсоток істотно вище. Наприклад, у Великій Британії 9,0% всіх продажів BMW Group – електрифіковані авто, в США – 7,3%. На скандинавських ринках більше чверті всіх продажів BMW Group становлять автомобілі з електроприводом, а в Малайзії на електрифіковані автомобілі припадало більше половини квітневих продажів BMW.

Схожі записи