Tesla назвала винуватця в найбільшому відкликанні електромобілів

Компанія Tesla вважає, що винуватцем найбільшого відкликання седанів Model S є фірма-постачальник деталей Bosch. На думку американського виробника електромобілів, саме вони повинні нести витрати, пов’язані з поведінкою сервісної акції.

teslanazvala

Компанія Tesla прийняла рішення відкликати 123 000 своїх електромобілів в кінці березня 2018 року. Це найбільша сервісна акція американського автовиробника. Кампанія відкликала седани Model S, які були випущені до квітня 2016 року.

Причина сервісної акції – болти підсилювача керма, які схильні до надмірної корозії. Особливо це актуально для країн з холодним кліматом. У сервісних центрах буде виконано заміну цих деталей. Всі роботи будуть абсолютно безкоштовні для власників електромобілів.

Читайте також: Найочікуваніші електричні кросовери і позашляховики

Компанія Tesla, орієнтована на виробництво електромобілів, заснована в 2003 році. У 2012 р компанія представила седан Model S. Штаб-квартира виробника знаходиться в місті Пало-Альто, Каліфорнія. Штат компанії налічує більше двох тисяч чоловік.

. . . .

У лютому 2018 року Tesla Motors прийняла рішення змінити назву на Tesla Inc. На такий крок американська компанія пішла, що б нагадати про свої плани вийти за рамки продажів тільки електричних автомобілів і створити справжню «енергетичну імперію».

Схожі записи