Tesla Model S перетворили на найшвидший в світі броньований автомобіль

Американська компанія Armormax випустила броньовану версію електричного ліфтбека Tesla Model S. Розробники стверджують, що створили найшвидший броньований автомобіль в світі.

bronovanii1

Автомобіль посилили спеціальним синтетичним волокном, яке приблизно на 80% легше традиційної сталевої броні, а також особливим балістичним сплавом.

Оновлена Tesla отримала посилену підвіску, а також шини RunFlat. Після модернізації Tesla Model S додала у вазі всього 250 кг.

У Armormax відзначили, що електрокар здатний витримати постріли потужної гвинтівки або пістолета. Автомобіль був побудований за спеціальним замовленням клієнта з арабських країн.

Наскільки змінилися динамічні характеристики електрокара, поки не відомо. Tesla Model S в модифікації P100D комплектується 224-сильним електричним агрегатом на передній осі і 476-сильним – на задній. Електрокар здатний прискорюватися з місця до 96 км / год за 2,3 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на позначці 250 км на годину. Максимальний запас ходу електрокара перевищує 400 кілометрів.

Схожі записи