Названа дата прем’єри першого електрокара Porsche

4008_elektrokar_porsche_taycan

Перший серійний електрокар Porsche під назвою Taycan представлять 4 вересня 2019 року. Автомобіль одночасно покажуть на трьох заходах в Китаї, Німеччині та Канаді. Онлайн-прем’єра новинки буде вестися на офіційному сайті компанії. Продажі машини повинні початися до кінця цього року.

Спочатку електрокар Porsche Taycan можна буде придбати в трьох версіях. За неофіційними даними, базова версія новинки отримає батарею ємністю 80 кВт · год і електромотор з віддачею 325 або 380 кінських сил. Ціни на таку модифікацію будуть починатися від 90 000 доларів. Дорожчу модифікацію Taycan оснастять батареєю на 96 кіловат-годин і двома електромоторами. Сумарна потужність автомобіля складе 435 або 490 кінських сил.

3764_elektrokar_porsche_taycan_1

. . .

Топовий Taycan Turbo також укомплектують двома електричними моторами (по одному на передній і задній осі), схожими з тими, що застосовуються на гібридному спортпрототип Porsche 919 Hybrid. Агрегати, сумарна віддача яких складе більше 600 к. с., працюватимуть разом з бортовою 800-вольтової системою. Розгін до сотні у електрокара займе 3,2 секунди. Без підзарядки машина зможе проїхати більше 500 кілометрів. Маса Taycan Turbo складе 2095 кілограмів. При використанні спеціальної системи швидкої підзарядки 15 хвилин виявиться досить, щоб Taycan зміг проїхати до 400 кілометрів.

5756_elektrokar_porsche_taycan_2

Товарний електрокар зовні практично не буде відрізнятися від концепту Mission E, представленого в 2016 р на мотор-шоу в Парижі. При цьому серійний автомобіль отримає стандартні задні двері замість заднепетельних, а також обзаведеться злегка зміненим аеродинамічним обвісом. Що стосується інтер’єру, то в салоні у Porsche Taycan буде мінімум чотири великих дисплея, в тому числі повністю цифрова приладова панель, а також сенсорний екран на центральній консолі.

Схожі записи