VW поширює свої зарядні станції в Канаду

l_5b5250921f4dc

Volkswagen вже практично побудували кілька зарядних станцій для електромобілів, мережа котрих отримала назву Electrify America. Зараз же представники компанії зробили заяву, що збираються розширити свою мережу в Канаду. Логічно, ця мережа називатиметься Electrify Canada.

Volkswagen планує встановити 32 швидкозарядні станції в для мережі Electrify Canada по по всій країні. Зарядні станції будуть оснащені зарядними пристроями потужністю 150 кВт та 350 кВт. Також на станціях будуть встановлені зарядні пристрої «другого рівня», для існуючих електромобілів, котрі не підтримують швидкісну зарядку.

Передбачається, що зарядні пристрої потужністю 350 кВт зможуть заряджати електромобілі із дальністю ходу 300 миль (482 кілометри) до 80% ємкості всього за 15 хвилин.

Electrify Canada встановить станції в Британській Колумбії, Альберті, Онтаріо і Квебеку. Компанія Volswagen не вказала будь-якого графіку або інвестиційну мету запуску Electrify Canada.

«Канадський ринок електромобілів зростає, створюючи величезну потребу в швидкій зарядці, зручності та доступності в ключових місцях», – сказав у своїй заяві президент і головний виконавчий директор Volkswagen Group Canada Деніел Вайссланд. – «Ми дуже раді, що можемо запропонувати цю послугу і зайняти лідируючі позиції в наданні цього ключового інструменту для впровадження електромобілів на ринок Канади».

Дослідження Navigant прогнозує, що продажі електромобілів в Канаді будуть рости щорічно на 29 відсотків і досягнуть 140 000 одиниць до 2026 року.

Через сумнозвісний “Дизельний СкандалVolkswagen вимушені витратити 2 мільярди доларів на розвиток інфраструктури електромобілів.

Схожі записи