760-сильний електромобіль NanoFlowcell Quant 48Volt дебютує в Женеві

quant-48volt-elektrechnyj-superavtomobil

Ліхтенштейнська компанія NanoFlowcell, яка створила відомий «квантовий» електромобіль Quantino, заявила про створення нової моделі – Quant 48Volt. Розробники називають його «першим в світі електричним спортивним автомобілем з керованими мобільними проточними акумуляторними батареями, які використовуються в якості постійного джерела електроживлення для низьковольтної силової установки». Концептуальний суперавтомобіль дебютує на Женевському автосалоні, який пройде на початку березня 2017 року.

Cпортивний електромобіль Quant 48Volt отримав електропривід NanoFlowcell наступного покоління, в якому використовується рідинний акумулятор з покращеною мембраною і новою технологією «змінно-керованих проточних елементів». Оснащений Quant 48Volt чотирма низьковольтними електродвигунами, загальною потужністю 760 к.с. (4 х 140 кВт), чого достатньо для розгону з нуля до 100 км/год за 2,4 секунди. Максимальна швидкість електромобіля обмежена електронікою на позначці 300 км/год. За словами виробника, запас ходу становитиме понад 1000 км.

У NanoFlowcell кажуть, що нова електросилова установка на основі потокових акумуляторних батарей має ряд переваг, особливо в таких показниках, як продуктивність, діапазон ходу, екологічність, економічність і безпека, в порівнянні з системами електроприводу з літій-іонними акумуляторами або водневими паливними елементами. В прес-релізі йдеться, що поки модель носить статус прототипу, проте в компанії вірять в його серійне майбутнє.

Нагадаємо, вперше компанія Nanoflowcell дебютувала зі своїм концептуальним спортивним автомобілем Quant E (e-Sportlimousine) теж в Женеві ще в 2014 році. На цьому ж автосалоні навесні 2015 року компанія влаштувала дві прем’єри: суперкара Quant F і концепту Quantino, оновлена версія якого дебютувала роком опісля, і яка повинна піти в серійне виробництво.

Схожі записи