Новий BMW 3 Series стане конкурентом Tesla Model 3

nastupnu_bmw_3_series

Модель BMW «третьої» серії нового покоління отримає модифікацію повністю електричній тязі і вступить у пряму конкуренцію з Tesla Model 3.

Основними конкурентами нового 3 Series і раніше будуть Audi A4, Mercedes-Benz C-Class, а також примкнув до них не так давно Jaguar XE.

Тому основу лінійки двигунів для нової «трійки» складуть традиційні силові агрегати: трьох-, чотирьох – і шестициліндрові бензинові і дизельні двигуни. Однак цього разу в гамі з’явиться також повністю електрична версія.

«Електрифікована» модифікація моделі «третьої» серії, за неофіційними даними, отримає 90-киловатну акумуляторну батарею, яка зможе забезпечити автомобілю запас ходу в 300 миль (482,8 км).

«Трійка» майбутнього покоління, за інформацією наших британських колег, буде побудована на новій платформі CLAR, що відрізняється широким застосуванням карбонових елементів конструкції. Велика версія цього шасі, нагадаємо, раніше лягла в основу флагманського седана 7 Series.

Світова прем’єра нового BMW 3 Series відбудеться, як очікується на автосалоні у Франкфурті восени 2017 року. У продаж автомобіль надійде на початку 2018 р. Електрична версія нової «троячки» дебютує не раніше 2020 року.

Схожі записи