Концепція BMW i Vision Circular: компактний автомобіль в умовах кругової економіки

article_172795_860_575

Компактний електромобіль заснований на ідеї “кругової економіки”, у якій матеріали використовуються постійно, а не викидаються вкінці терміну служби одного продукту, як у звичайній лінійній економіці.

“Концепція i Vision Circular виготовлена майже з 100% перероблених матеріалів, і сама на 100% переробляється,”- повідомляє у своєму пресрелізі компанія BMW.

За словами виробників, акумуляторна батарея складається з твердотільних елементів, виготовлених із матеріалів, майже повністю отриманих із поточного контуру переробки.

bmw-i-vision-circular5

Для багатьох компонентів інтер’єру BMW використовувала 3D -друк, що допомагає зменшити відходи. Процес виробляє менше металобрухту, і все, що не використовується, може податись назад у виробничий цикл як сировина.

Концепція і Vision Circular не призначена для виробництва. BMW поки лиш експериментує з переробленими та стійкими матеріалами. Напередодні презентації концепції компанія згадувала про партнерство з BASF та ALBA Group щодо використання, наприклад, переробленого пластику в автомобілях.

Деякі ідеї з концепції i Vision Circular також можуть перетворитися на електромобілі нового покоління BMW, які отримали назву «Neue Klasse» (німецька мова «Новий клас»). Їхньою основною метою буде зменшення викидів вуглекислого газу на 40% до 2030 року.

Бренд Mini BMW також нещодавно показав власний концептуальний автомобіль, орієнтований на сталий розвиток. На прикладі концепції Mini Strip можна дійти висновку, що мінімалізм міг би або повинен бути чимось розглянутим у підході до сталого розвитку.

Обидві концепції слідують за гумовими шинами BMW i3.Вони відрізняються радикальним дизайном,а також деякі матеріали виготовлені з екологічно чистих джерел.

Схожі записи