Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Коли завершиться розробка Tesla Model 3?

1647_tesla_model_3.jpg (94.28 Kb)Американський мільярдер Ілон Маск, що володіє компанією з виробництва електрокарів Tesla розповів, коли закінчиться розробка їхнього найдешевшого електромобіля - Model 3. Оголошення було зроблено під час конференції «Code».

Цитата:
«На сьогоднішній день створення автомобіля практично завершено. Tesla планує припинити займатися цим вже через два місяці. Якщо у нас за цей час з'являться нові ефективні ідеї, ми реалізуємо їх в нових варіаціях машини», - розповів Ілон Маск.

Американський мільярдер зазначив, що майбутня виставка, присвячена новій моделі, пройде ще до завершення цього року. Маск не сказав, про що саме йде мова, але ряд експертів стверджують, що на презентації буде повністю готовий електрокар.

Нагадаємо, передсерійна варіація Тесла Модел 3 вперше була представлена у квітні цього року. До середини минулого місяця американський автовиробник отримав понад чотириста тисяч заявок на придбання нової машини. Правда, потім вісім тисяч осіб вже відкликали попередні замовлення.
теги: Tesla
Відео
  • Популярне
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів