Уніфікація електромобілів Bentley, Porsche і Audi

У наступному році, як очікується, підконтрольні концерну Volkswagen Group бренди Porsche і Audi представлять електричні моделі Mission E і E-Tron Quattro, які будуються на базі абсолютно різних платформ. У випадку з Porsche це платформа J1, в той час як кросовер Audi буде побудований на платформі MLB. Але все зміниться до 2022 року.

unifikacii1

Німецький концерн збирається розробити нову платформу під кодовою абревіатурою PPE – Premium Platform Electric, яка стане основою для електричних моделей Audi, Porsche і Bentley. Нова платформа матиме три модифікації, дві з яких будуть розроблені силами фахівців Audi, ще одну візьмуть на себе конструктори Porsche. Актуальні електричні платформи цих марок будуть скасовані.

Хочемо відзначити, що таке рішення Volkswagen Group серйозно вдарило по планам Audi, яка збиралася зробити ставку на модульну платформу MLB, яка передбачає установку найрізноманітніших двигунів.

Що стосується термінів, то перехід моделей Bentley Porsche і Audi на нову платформу PPE відбудеться через чотири роки – в 2022 році.

unifikaciya2

Стосовно інших компаній, то Mercedes-Benz для своїх майбутніх електромобілів розробив платформу MEA – Modular Electric Architecture, і першою моделлю створеної на її основі стане кросовер EQC. BMW робить ставку на платформу CLAR, на базі якої створено найрізноманітніші задньопривідні і повноприводні моделі. Також компанія готує нову модульну платформу FAAR, яка ляже в основу передньопривідних моделей марки.

Схожі записи