Porsche і Audi створять преміальну платформу для електромобілів

Перші серійні електромобілі Audi і Porsche ( e-tron quattro і Mission E ), як відомо, проекти самостійні, хоча в цих моделях можуть виявиться деякі загальні деталі. Однак в подальшому дві компанії планують об’єднати свої сили у сфері електромобілів під назвою Premium Platform Electric (PPE). Перші електромобілі двох марок повинні з’явитися в кінці 2021 року.

porsheiaudi

Взаємодія двох компаній в рамках єдиного концерну відбувалася і раніше. Кооперація дозволить швидше вивести на ринок нові моделі електромобілів, а також розвинути перспективні супутні проекти ультрашвидких зарядних станцій , «розумних» енергомереж і мереж швидкісних зарядок на магістралях.

У центрах технічного розвитку кожної з фірм створені відділення, які працюють над PPE. У Audi на даний проект кинуті сили 550 інженерів, в Porsche – 300, і це не рахуючи співробітників, які допомагають проекту. При цьому фахівці двох компаній повинні регулярно відвідувати центри іншої фірми. В рамках цього спільного проекту будуть розроблені три сімейства електромобілів.

Хочемо нагадати, що компанія Porsche розсекретила характеристики свого електромобіля Mission Е, прототип якого був показаний в 2016 р. Концепт був укомплектований двома електричними моторами, розташованими на передній і задній осях. В сумі агрегати розвивають більше 600 кінських сил, завдяки чому Porsche Mission E здатний прискорюватися з місця до 100 км / год за 3,5 секунди.

Запасу акумуляторів вистачить приблизно на 500 км пробігу. Поповнити запас батарей на 80% можна буде всього за 20 хвилин.

Електрокар Porsche з’явиться в 2019 році. За попередніми даними, ціни на новинку будуть починатися від 80 тис. доларів.

Схожі записи