Мобільна станція від Winterthur скоротить час зарядки електромобілів

За підтримки Swiss Climate Foundation, компанія Winterthur випускає на ринок найпотужнішу на сьогоднішній день мобільну станцію для зарядки електромобілів.

viner

Удосконалення технологій та ємності акумуляторних батарей наштовхнуло швейцарського виробника розширити асортимент своєї продукції.

. . . . .

Відповідно до заяв компанії, мобільна станція зарядки має вихідну потужність в 83 кВт, якої цілком вистачить, щоб істотно скоротити час зарядки більшості сучасних електромобілів.

viner2

Пристрій вже успішно використовувався на практиці відомим німецьким виробником автомобілів, повністю довівши свою ефективність.

Читайте також: Tesla показала зображення невідомої новинки

Хочемо нагадати, що компаніяChargePoint представила свою технологію зарядки потужністю 2 МВт , створену для електричних літаків і вантажівок. Демонстрація пройшла в Лос-Анджелесі.

Президент ChargePoint Паскуале Романо супроводжував оприлюднення технології коментарем, що на його думку електрифікація перемогла в якості основної енергії для засобів пересування, про що свідчить стрімке зростання інтересу і попиту на електричні вантажівки і літаки. Цим скористалася і його компанія почавши роботу над новим типом потужної зарядки для даних транспортних засобів.

Схожі записи