Батарея для електромобілів від українського інженера

Українець створив батарею для електромобілів, швидкість зарядки якої вражає.

ukrbatareya

44-річний інженер з Харкова Олександр Ціхмістро розробив акумуляторну батарею для електромобілів, яка, за його словами, набагато ефективніше АКБ Tesla.

Батарея створена за допомогою різних деталей і елементів батареї Tesla. Її потужність складає 24 кВт. Батарея забезпечена спеціальними системами обігріву та охолодження.

“Час зарядки у Тesla – 40 хвилин (до 80%), ми заряджаємо батарею за 12 хвилин (до 80%)” – запевняє пан Ціхмістро.

Щоб налагодити виробництво батарей для електромобілів, необхідно 3 млн доларів інвестицій. Зараз інженер веде переговори з фірмами Китаю і Європи.

Хочемо нагадати вам, що японські компанії Toyota і Chubu Electric Power оголосили про співпрацю в галузі утилізації та повторного використання автомобільних акумуляторних батарей. В рамках цієї угоди компанія CEP побудує енергонакопичувальний термінал Storage Battery System.

batareyayaya

Запустити Storage Battery System планують в 2020 році. На початковому етапі термінал будуть комплектувати з акумуляторів від гібридів Toyota. Як повідомляють засновники проекту, для забезпечення 10 000 кВт потужності знадобитися 10 000 використаних батарей. Пізніше планують використовувати літій-іонні батареї від електрокарів. Відповідно до плану це повинно статися до 2030 року.

Схожі записи