В Україні скасують ПДВ, акциз та пенсійний збір на електромобілі

tela-x-1

В Україні нарешті серйозно взялись за електромобілі, у будь якому випадку, за закони, що допоможуть популяризувати екологічне авто в Україні. Подібні новини часто можна зустріти, але вони не несуть в собі якоїсь революційної інформації, але цього разу все офіційно.

На черговому «Круглому Столі» Володимир Омелян, міністр інфраструктури України, заявив, що до 2020 року частка електромобілів на реалізації авторинку країни має становити не менше, як 15%. Тобто за найближчі три роки, з усіх проданих авто, електромобілі мають складати ці 15%. Аби досягнути цієї цілі, котру підхоплює все більше країн світу, кабмін планує зробити електромобілі привабливішими для українських автомобілістів.

Перш за все уряд обіцяє знизити вартість електромобілів за рахунок відміни ПДВ, збору до пенсійного фонду та скасувати акцизи. У сумі це має знизити ціну електромобілів на 21.6%.

За словами Володимира Омеляна в міністерстві розглядають й варіант компенсації частини із вартості електромобіля. Такі закони діють в багатьох європейських країнах та в США.

Також міністр не виключає можливості запуску власного виробництва електромобілів в Україні, що, безумовно, знизить ціну на електрокари та й країні зіграє на руку. В якості гіпотетичних інвесторів в українське виробництво електромобілів Омелян вбачає Volkswagen, Hyundai, Toyota, Honda, Suzuki, Nissan, Fiat.

Схожі записи