Tesla будує три додаткові великі фабрики

tesla-gigafactory

У той час як перша велика фабрика Gigafactory від Tesla ще не повністю функціонує, компанія завершує роботу над трьома додатковими «Гігафакторіями». Елон Маск зазначив, що, ймовірно, Тесла в кінцевому підсумку побудує 10-20 таких заводів у всьому світі. В довгостроковій перспективі, звичайно.

Маск також заявив, що Теслі доведеться знайти або побудувати новий завод для виробництва електромобілів Tesla Model Y. У той же час електромобіль Tesla Model 3 буде як і раніше будуватися на головній фабриці Тесла в Фремонті, одночасто із Tesla Model 3 та Tesla Model X.

В даний час фабрика Fremont ефективно «рветься по швах» через об’єми роботи, котра на ній виконується. Зокрема, вони стикаються з проблемами парковки усіх численних співробітників. Тесла намагається розширити об’єкт, добудовує нові ланки і, нещодавно, були додані варіанти громадського транспорту для робітників. Але якщо електромобіль Tesla Model Y буде продаватись не гірше, ніж Model 3 (а цього й очікує Елон Маск, за його ж словами), то компанії знадобиться новий завод, до того ж розмірами він має не поступатись Гігафакторіії (Gigafactory) Fremont.

Раніше Елон Маск вже говорив, що розглядає кілька місць, для нових фабрик. Зокрема він виділяв Неваду та Бафало.

На рахунок довгострокової перспективи, Елон Маск, у своєму інтерв’ю Леонардо Ді Капріо, говорив, що йому знадобиться 100 великих фабрик, таких як Фремонт, аби забезпечити світ ефективними батареями.

tesla-gigafactory-nov-2016

До речі Gigafactory Fremont (Гігафакторія у Фремонті) виглядає зараз ось так (на фото вище). На фото ви можете побачити, як її розширюють і візуально оцінити розміри фабрики Tesla.

Схожі записи