В Женеві представили електричний седан Tata

Індійська компанія Tata представила концептуальний седан під назвою E-Vision на автосалоні в Женеві. В майбутньому концепт обов’язково отримає серійну версію. Вона повинна з’явитися в продажі через кілька років. Прототип оснащується електричною силовою установкою.

tata_zheneva

Розгін до 100 км / год у седана займає сім секунд. Максимальна швидкість – 200 км/год. Інші технічні подробиці про електромобіль тримаються в секреті. За неофіційними даними, запас ходу складає від 300 до 400 кілометрів.

Новинка отримала футуристичний дизайн, який носить назву Impact 2.0. Седан використовує архітектуру Omega EV. В майбутньому машина може отримати напівавтономну систему водіння.

tata_zheneva2

. . . . .

Раніше компанія Tata Motors оголосила про те, що переходить до нового дизайну під назвою Impact 2.0. Такий крок викликаний бажанням задовольнити нові потреби покупців електромобілів Tata. За словами головного дизайнера компанії містера Пратап Бозе, перше враження від машини у людини формується за 20 секунд. Impact повинен зробити продукт Tata Motors привабливим.

tata_zheneva3

Схожі записи