Електромобіль Qoros 3 отримав 350 км запасу ходу

1294_elektromobil_qoros_3

Китайсько-ізраїльське спільне підприємство Qoros Automotive представило передсерійний прототип електроседана Qoros 3 Q∙Lectric.

Зовні від свого бензинового побратима електроседан відрізняється новою радіаторною решіткою, бамперами, пластиковим обвісом і шильдиками EV на передньому і задньому бампері. В салоні і зовсім одна зміна — металевий диск-селектор, який зайняв місце важеля КПП.

Електромобіль важить 1750 кг, на «повному баку» може проїхати до 350 кілометрів і розганяється до 160 км/год. Процес зарядження акумуляторних батарей від стандартної розетки напругою 220 В займе вісім годин, а на спеціальної зарядної станції батарея може бути заряджена на 80% всього за одну годину.

8048_elektromobil_qoros_3_2

Яка-небудь інша технічна інформація поки невідома, що не дивно, так як виробництво цієї машини почнеться в третьому кварталі наступного року.

5061_elektromobil_qoros_3_1

Автолюбителям варто нагадати, що спочатку фірма Qoros створювалася з амбітними намірами вийти на європейський ринок, запропонувавши європейським автомобілістам китайський автомобіль, але з європейськими якістю і дизайном. Однак компанія змогла продати лише кілька десятків машин в Словаччині. Після чого з підкоренням Європи було вирішено зачекати і зосередитися на китайському ринку. Скільки буде коштувати Qoros 3 Q∙Lectric в Китаї, поки невідомо, а от бензинова модифікація седана продається за 100 900 юанів або 15 510 доларів.

Схожі записи