Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
 

Електромобілі, які володіють найбільшим запасом ходу

Вашій увазі рейтинг електромобілів, які володіють найбільшим запасом ходу при повній зарядці. До рейтингу увійшли електромобілі які вже продаються і ті, які з'являться на ринку в найближчий час.

zvelikimzapasomhodu.jpg (167.68 Kb)

Електромобілі, які володіють найбільшим запасом ходу

Nissan Leaf

Популярна модель Nissan Leaf позбулася свого головного недоліку - малого запасу ходу. На електромобілі нової генерації можна проїжджати реальні 250 кілометрів. Таким чином, Nissan Leaf придатний навіть для коротких міжміських поїздок, в яких вам допоможе скоротити час просунута система автономного управління PROPilot.

na_konveer.jpg (86.97 Kb)

Chevrolet Bolt EV

Перш ніж говорити про запас ходу переможця конкурсу «North American Car of the Year» 2017 року ( «Північноамериканський автомобіль року»), нагадаємо, що вартість електромобіля Chevrolet Bolt EV в США становить трохи більше 37 тисяч доларів. Блискуча альтернатива Tesla Model 3. Що стосується запасу ходу то Bolt EV здатний проїжджати на одній «заправці» 383 км.

bolt111.jpg (172.08 Kb)

Hyundai Коnа Electric

В березні, в рамках Женевського автосалону 2018 року корейська марка Hyundai офіційно представить електричний кросовер Hyundai Kona EV. Відомо, що топова версія екологічно чистої новинки буде оснащуватися електромотором на 150 кВт і акумуляторними батареями на 64 кВт/г, енергії якої повинно вистачити на подолання 390 км. hundai3.jpg (278.28 Kb)

Renault ZOE ZE 40

Не так давно компактний французький електрокар Renault ZOE трохи оновився. В ході модернізації електромобіль отримав нову акумуляторну батарею фірми LG Chem. Згідно з європейським циклу NEDC, ZOE ZE 40 здатний проїжджати на одному заряді близько 400 кілометрів.

onovleniizoeszesilnishii.jpg (133.84 Kb)

Jaguar I-Pace

Ще одна новинка автосалону в Женеві-2018 - серійний електричний кросовер Jaguar I-Pace. За циклом NEDC британська новинка, оснащена 400-сильною електричною установкою, зможе долати близько 500 км.

yagurgolovna.jpg (83.65 Kb)

Tesla Model X P100D

Як показують тести, один з найшвидших серійних кросоверів в світі, яким є Tesla Model X в модифікації P100D, здатний долати на одній повній «заправці» близько 475 кілометрів. І цей результат насправді вражає. Варто лише нагадати, що електромобіль з набором систем автономного управління доступний в США за ціною від 145 000 доларів.

Audi E-Tron Quattro

Преміальний електричний позашляховик Audi E-Tron Quattro в своїй серійної інтерпретації також повинен дебютувати на Женевському автосалоні 2018 року. Згідно європейського циклу NEDC (New European Driving Cycle), запас ходу Audi E-Tron Quattro складе близько 500 км.

audie.jpg (164.46 Kb) По темі:

Tesla Model 3

Хоча найдоступніша модель американської компанії за багатьма показниками поступається своїм суперникам, то ось за запасом ходу - Tesla Model 3 - один з електромобілів, які володіють найбільшим запасом ходу. Ммашина зможе проїхати без підзарядки близько 500 км.

videotesla1.jpg (128.29 Kb)

Tesla Model S P100D

В кінці літа минулого року члени італійського клубу Tesla зуміли проїхати на одній повній зарядці електрокара Model S P100D посилання - 1 078 кілометрів. Звичайно, для установки рекорду учасники пробігу були змушені відмовитися від багатьох благ. Крім цього, машина рухалася зі швидкістю 40 км / год, і практично не використовувала гальма. У реальних же умовах електромобіль Tesla Model S P100D здатний проїжджати порядку 540 км.

tesla-model-s-p100d-rekord-0-60mph-za-2-28-sec-1.jpg (67.7 Kb)

Rimac Concept_One

Варто нагадати, що перший показ концептуального прототипу Rimac Concept_One відбувся в далекому 2011 році на автосалоні у Франкфурті. Rimac Concept_One здатний проїжджати на одній «заправці» близько 600 кілометрів.

rimac-concept-one-1.jpg (97.81 Kb)
///
\\\
Відео
Ми у соцмережах
  • Facebook
  • Google+
  • Twitter
Швидкий перехід
Характеристики електромобілів